Web Tasarım Paketlerimiz Yaz Boyunca %35 İndirimde!

Standart

500
 • Yönetim Paneli
 • Standart Logo Tasarımı
 • 5 Sayfa
 • Responsive Tasarım
 • %100 SEO Uyumlu
 • Sosyal Medya Bağlantıları
 • İletişim Formları
 • Kurumsal E-Posta
 • İsteğe Bağlı Canlı Chat
 • WhatsApp Butonu
 • Google Map Yer Eklentisi
 • 1 Yıllık Domain ve Hosting
 • 1 Yıl SSL Sertifikası

Kurumsal

1250
 • Yönetim Paneli
 • Standart Logo Tasarımı
 • 15 Sayfa(Özel İçerikli)
 • Responsive Tasarım
 • %100 SEO Uyumlu
 • Sosyal Medya Bağlantıları
 • İletişim Formları
 • Kurumsal E-Posta
 • İsteğe Bağlı Canlı Chat
 • WhatsApp Butonu
 • Google Map Yer Eklentisi
 • 1 Yıllık Domain ve Hosting
 • 1 Yıl SSL Sertifikası

E-Ticaret

3000
 • Standart Ve Kurumsal Paket İçeriği
 • 500 Ürün Girişi
 • 500 Ürün Özellikleri/Açıklaması Girişi
 • 500 Ürün Görselleri Boyutlandırma
 • Sanal Pos Kurulumu
 • Blog/Haber Sayfası
 • 5 Blog/Haber Yazısı
 • Sanal Pos İçin Özel SSL Sertifikası
 • Sektöre Özel Tema
 • Site Güvenliği
 • Google Servisleri Kurulumu

SÜREÇ NASIL İŞLİYOR?

Web Tasarım

İşletmeniz ne kadar kurumsal, ürün ve hizmetleriniz ne kadar başarılı olursa olsun doğru strateji ile oluşturulmuş profesyonel bir tasarıma sahip olmadığınız sürece ilk izleniminiz olumsuz olacaktır.Dizaynın Önemi! Web sitesi yaptırmak isteyen işletmelerin bir çoğu yayına alınacak web sitelerini mobilde dahi incelemiyor. Beğendiğiniz sitelerin sadece masaüstü görünüme bakarak karar vermeyin. Dizayn(Tasarım) bütünlüğünden sonra sıra zirveye oynamakta!

Buyrun:

Google Reklamları ile yada SEO optimizasyonu ile ilk sıralarda yerinizi alın ve rakiplerinizden bir adım önde olun. Markalaşmanın gücünü hissedin.

Web Tasarım

Web siteniz(İnternet Siteniz) sizin internetteki kimliğinizdir! İster bir reklam sitesine, isterseniz kurumsal bir siteye, istersenizde bir E-ticaret sitesine sahip olun, buna bakılmaksızın, müşterilerin gözünde önem arz eden şey web sitenizin ne kadar albenisi olduğu ve kullanıcı deneyiminin ne denli kolaylıkta olduğudur. Bu hasletler yerine getirilirken web sitenizin içinde canlı chat butonları, WhatsApp butonlarının olması artık elzemdir. Reklam Alanları! Animasyon scriptleri kullanarak sitenizin reklam alanlarını oluşturmalı ve müşterilerinize ilgilerini çekecek reklam alanları hazırlamalısınız. Bu reklam alanları, kampayanlarınızdan haber verebilir, gelecek indirimlerden dem vurabilir veya çok satan ürünlerinizi gösterdiğiniz özel alanlar olabilir.

Müellif Bilişim bu noktada sizlere beklentinizi karşılayacak çözümler sunmaktadır.
Web Tasarım

HTML5, CSS, PHP… Bu 3 yazılım dillerini kullanarak internet sitelerinizi geliştiriyor, en güncel frameworkleri kullanıyoruz.
Güncel olarak yazılım dillerini takip eden firmamız anlaşmalı olduğu iş ortakları ve markalar ile de yazılım dilleri ve eklentileri üzerine çalışmalar yapıyor, sizlere profesyonel web siteleri tasarlamaya muvaffak olabiliyor.Geliştirmenin Önemi!

Yaptık oldu, iş bitti! Bu mantıkla yürümez web işleri.. Siteleriniz haftalık ve aylık olarak takip edilir, gerekli güncellemeleri tarafımızdan ücretsiz olarak yapılır.

Web Tasarım

Gelişen bilişim dünyasında Sosyal Medyasız bir işletme düşünülemez! İnternet siteniz hazırlanıp yayına alındıktan sonra süreç sosyal medya ile devam etmelidir. İnsanlar vakitlerinin bir bölümünü sitelerde geçirirken, anlık olarak vakit geçirmek istediği platformlarda da ilgisini çeken sitelerin sosyal medya hesaplarını takip edebiliyorlar. Bu kolaylık sayesinde güncel içeriklerinizi onların kendi vakitlerini geçirdikleri zaman diliminde bile onlara sunmuş olursunuz. Sosyal Ticaret!

2020 yılı itibari ile S-Ticaret(Sosyal Ticaret) kavramını iyi anlayıp, bu platformda plânlı ve hatırı sayılır bir bilinirlik elde etmekte fayda var!

Birlikte Çalışalım

Sağlıklı bir analiz için belirtmeniz gerekenler:
Sektörünüz, sektör de takip ettiğiniz firmalar/şirketler,
nasıl bir tasarım istediğiniz, uzun vadeli mi kısa vadeli mi bir planda olduğunuz.
Bu 4 konu başlığı bizim analizimizi kolaylaştıracak ve sizlere ona göre paketler sunacağız.

  SIKÇA
  SORULAN
  SORULAR

  Paketlerde belirtilen her özellik eksiksiz olarak site sahibinin kullanımına sunulur.
  Seçtiğiniz paket ile alâkalı tarafınıza dönüş yapılıp detaylı bilgilendirmeler alınır.
  Her pakette kullanıcıya UI/UX tasarımı kesin olarak verilir.
  Her pakette, her müşteriye sektörüne uygun farklı bir tema tasarımı yapılır.

  Kaliteli bir Web sitesi için responsive ve seo uyumlu, ui/ux standartlarına uygun bir tasarım geliştirmek elzemdir.
  Tabî surette de ehemmiyetli olan durum bütçeden ibarettir. Bütçe uygunluğunuzu bize bildirdikten sonra sizin için en doğru seçimi yaptırmaya muvaffak olabiliriz. Site yaptık, içeriğini girdik, yaptık, oldu, bitti değil! Asıl iş o sürecin içinde iken doğru tasarımı yapmakta ve kullanıcı deneyimini ön planda tutmaktır. İşbu sebeptende akıl birliği ile web tasarım çalışmanızın nasıl olacağına beraber karar vermek daha mantıklı olacaktır.

  Web tasarım çalışmalarında her zaman müşterilerimize en iyisini sunmak isteriz. Tabi iyi bir çalışma yapmak içinde doğru fikir alış-verişleri yapmak gerekmektedir. Çünkü iyi bir web sitesi çalışmasıyla kötü bir web sitesi çalışması arasında zaman, maliyet, ve kalite farkı vardır. Müellif Bilişim web tasarım şirketi olarak çalışmalarımızı yaparken, belli bir aşama ve sıralamada yaparız. İlk olarak müşterimizin web sitesinden elde etmek istediği talep ve beklentilerini alır, ve ona göre bir çalışma planı hazırlarız. Bu plan doğrultusunda müşterimizin kurumsal renklerine ve sektörüne dikkat eder, uygun olabilecek en iyi tasarımı hazırlar ve tasarımı, müşterimizin onayına sunarız. Tasarım onayı aldıktan sonra, çalışmayı Html, css ve php kodlarına dökerek, cms içerik yönetim paneli entagrasyonu yaparız. Sonrasında ise sizin seçtiğiniz içerikleri (görsel, yazı, video vesaire.) web sitesinize yerleştirip, test sürecini ve tüm seo altyapısını gerçekleştirildikten sonra yayına alırız.

  Tüm web sitesi çalışmalarımızda müşterilerimizin sitelerini yönetebileceği cms içerik yönetim panelimiz mevcuttur.

  Mobil uyumlu web tasarım, yani; “responsive tasarım” akıllı cep telefonlarının ve tabletlerin daha yaygın kullanımıyla önem kazandı.
  Bu süreçte yaptığımız tüm çalışmalarda “UI ve UX ” standartlarını kullanarak web sitelerini mobilde daha kullanışlı hale getiriyoruz.

  Standart paket “içerikler hazır ise” aynı gün içinde teslim edilir. İçerikler hazır değil ise 3 iş günü içerisinde teslim edilir.
  Kurumsal paket 5-8 gün içinde teslim edilir. (Daha kısa da sürebilir, 8 günü kesinlikle geçmez!)
  E-Ticaret paketleri 14 gün içinde teslim edilir.
  Meşakkati olduğu ve kusursuz bir tasarım ve kullanışı olması lâzım geldiği için e-ticaret paketleri bizim göz bebeklerimizdir.
  Hem müşterilerimizin ekmek kapısı olacağı için hem de firmamızın referansları arasına dahil olacağı için ince eleyip, sık dokuyoruz!
  (14 günden kısa da sürebilir. Testleri, kontrolleri, ve diğer durumlar için 14 gün, “tertemiz bir teslimat için” ön gördüğümüz teslim tarihidir.)

  Son teknolojileri kullanmakla beraber, bunları isim isim sıralamak külfiyet olacaktır.
  Gerekli tüm framework’leri kullandığımızı bilmenizi isteriz, kodlama dili olarakta 3 başlıca kodlama dilini kullanmaktayız, bunlar sırası ile şöyledir:
  HTML5, CSS, PHP.. Şimdilik bu kadarını vermekle iktifa ediyoruz.

  Google arama motorunda iki türlü üst sıralarda çıkabilirsiniz. Bunların birincisi “Google Reklamları”, ikincisi “ SEO” yani arama motoru optimizasyonu ile olmaktadır.

  Birinci aşamada oluşturacağımız doğru bir “ Google Ads “ kampanyası ile web siteniz istediğiniz anahtar kelimelerde hızlı bir şekilde üst sıralara çıkarabilir.

  İkinci olarak Seo çalışmasıyla da web siteniz Google’da ilk sıraya çıkabilir. Yalnız bunun olması için belli bir çalışmaların yapılması gerekir. Çünkü seo çalışması uzun vadeli ve emek isteyen bir süreçtir. Bu noktada müşterilerimize tavsiyemiz sabırlı olmaları ve bunun için uzun vadeli bir yatırım bütçesi oluşturmalarıdır.

  Kaliteli ve Google yönergelerine uygun olarak hazırlanmış bir web sitesi, rekabeti yoğun olmayan anahtar kelimelerde Google’da ilk sayfaya gelebilir. Yalnız rekabeti yoğun olan ve rakiplerin Seo çalışması yaptığı kelimeler için aynı şeyi söyleyemeyiz. Bu tarz kelimelerde uzun soluklu bir çalışma yapılması gerekmektedir. Bu noktada da web sitesi hizmeti dışında birde aylık seo danışmanlığı hizmeti almanızı öneririz.

  Web sitesi içeriği derken kastettiklerimiz; web sitenizin yazıları, resimleri, fotoğrafları, pdfleri, videoları vs. gibi tüm içeriklerdir.
  Bu noktada tüm müşterilerimize önerimiz; eğer web sitenizin yazıları özgün ve seo uyumlu değilse bunları değiştirmelisiniz.
  Çünkü web sitenizde bulunan kopya içerik seoya uyumsuz makaleler, Google’da sıralamalarınızı olumsuz yönde etkiler.

  İkinci olarak resim ve fotoğraflarınız size özel çekilmiş ve özel grafik çalışmalarıyla canlandırılmış olması gerekir.

  Üçüncü olarak ürün veya hizmetinizin tanıtım kataloğu veya pdfsi varsa bunların profesyonel grafik çalışmaları yapılarak hazırlanması gerekir.

  İşbu sebeplerden dolayı tamamen özgün ve özel içerik istiyorsanız; Biz bunları sizin yerine yapabiliriz, bunun için görüşme sağlamamız gerekir.

  Şirketinizin tüm web tarafındaki ihtiyaçlarınıza tek bir yerden çözüm sunarak domain alımı, takibi, yenilenmesi bunun yanında web sitesi yazılımının sunucularda barındırılması, yedeklenmesi ve güncellenmesi gibi hizmetleri ücretsiz olarak vermekteyiz. Domain ve Hosting fiyatlarını paketlere ekledik, yani paketlerdeki belli bir meblâ bize değil, domain/hosting servis sağlayıcısı firmaya gidiyor, biz sadece sizin yorulmamanız için sizin yerinize işlemi yapıyoruz. (Fatura da sizin adınıza kesiliyor)

  Web tasarım çalışması bittikten sonra en önemli konu sitenizle ilgili destek alabilme konusudur. Çünkü ciddi bir web tasarım ajansı ile çalışmıyorsanız bu konuda gerçekten mağdur olabilirsiniz. Yaşayabileceğiniz başlıca sorunlar; siteniz bir anda kapanabilir, sitenizin yedekleri bir anda silinebilir, siteniz çok yavaş çalışabilir, veri tabanı hatası alabilirsiniz, siteniz hacklenebilir, mailleriniz çalışmayabilir gibi bir çok problemle karşılaşabilirsiniz. Bu noktada istanbul’da ki en iyi web tasarım ajanslarından Müellif Bilişim firması olarak size her problemde hızlıca çözüm bulabiliriz.