• (530) 914-7622

İletişim
S.S.S2021-05-21T13:13:37+03:00

İşinizin Başarılı Olmasını İstiyoruz

Bu sayfamızda işinizi internette nasıl büyüteceğinize dair birkaç ipucu vereceğiz ve aynı zamanda aklınızdaki soruları cevaplayacağız.

Müellif Bilişim
  • Web Tasarım/Yazılım
  • E-Ticaret/S-Ticaret
  • Sosyal Medya Yönetimi/Sanal Pazarlama

Yaptığımız Web sitelerinin gelirleri sadece 9 ayda% 210’un üzerinde artmaktadır.

Mahmut AKÇA

Müellif Bilişim

İş Trafiğinizi Büyüteceğiz

avada

Satışlarınızı Artıracağız

Başarı Temizlik

Aklınıza Takılan Tüm Soruların Cevapları Burada

Hizmetlerinizi nasıl ücretlendiriyorsunuz ?2021-05-21T11:48:43+03:00

Firmanızın hedefleri ve ihtiyaçlarına göre bir planlama hazırlıyoruz. Başlangıçta kuruluş bedeli ile stratejik planlama çalışması ve web sitenizin yenilenmesi için temel çalışmalar yapılıyor. Aylık talep besleme ve büyütme hizmetleri ile aylık veya yıllık ödemeler yapıyorsunuz. Hizmet almak istediğiniz bölümün talep edilen hizmet süresi opsiyoneldir, memnun kalmadığınız takdir de hizmeti başka bir firmaya devir edebilirsiniz.

Dijital pazarlama faaliyetlerinizin sonuçlarını nasıl ölçeceğim ?2021-05-21T11:48:27+03:00

Projeye başlamadan önce neleri hedeflediğinizi belirliyoruz. Bu hedefler markanızın tanıtımı, yeni müşteri adayları vb. olabilir. Bu hedeflere ulaşmak için ölçülebilir değerler belirliyoruz. Gelişimi web sitenizdeki ziyaretçi istatistikleri, size ulaşan talep formları ile kolayca ölçebileceksiniz. Ayrıca gelişmiş raporlarla sektörünüz, pazarlamanız veya işiniz konusunda detaylı raporlara da ulaşabilirsiniz.

Yaptığınız hizmet Google’da ilk sayfada çıkma çalışması Arama motoru optimizasyonu (SEO) hizmeti midir ?2021-05-21T11:48:13+03:00

Hem evet hem hayır. Arama motoru çalışması yaptığımız hizmetlerden sadece bir tanesidir. Trafik yaratmak için arama motoru optimizasyonu çalışmasından yaralanırız ancak içerik pazarlama, ürün, hizmet pazarlama dijital pazarlamadaki ana hedeftir. SEO Çalışması dijital pazarlama için çok fazla önem arz ederken ve başka bir boyutken yine de iki stratejide birbiriyle yakından bağlantılıdır. Kafanız karışabilir, detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

Arama motoru optimizasyonu (SEO) nedir ?2021-05-21T11:47:59+03:00

Google, Bing, Yandex, Opera, Duckduckgo gibi arama motorlarında ilgili kelimelerde ilk sıralarda çıkmak için websitesi içerisinde ve dışarısında yapılan bir dizi teknik çalışmadır.

Neden daha çok içerik yüklememiz gerekiyor ?2021-05-21T11:47:48+03:00

Günümüzde müşteriler satın alma kararı vermeden önce internette içeriklere bakarak karar veriyorlar. Her profildeki müşterinin satın alma aşamasında farklı soruları olacaktır. Bu sorulara cevaplar üretebilmek için daha çok içeriğe ihtiyaç vardır.

Neden web sitemizi yenilememiz gerekiyor ? (WEB Siteleri Kullanışsız Müşteriler İçin)2021-05-21T11:47:35+03:00

Websitenizin teknolojisi mobil cihazlarla uyumluluktan, içeriğin daha iyi anlaşılması ve paylaşılmasına kadar pek çok güncel ihtiyaçları karşılamak için yenilenmesi gerektir.

Hedef müşterilerimi biliyorum. Aşağı yukarı kim oldukları belli. Yine de dijital pazarlama yapmalı mıyım ?2021-05-21T11:47:21+03:00

Hedef müşterileriniz belli de olsa öncelikle onlara ulaşmalı, web sitesine yönlendirmeli ve sıradan ziyaretçiden müşteriye dönüştürmeniz gerekmektedir. Bu nedenle dijital pazarlama yapmalısınız. Zaten halihazırda müşterileriniz var, yeni müşterilere’de ihtiyacınız yok ise durmayın, siteyi terk edebilirsiniz 🙂

İhracat yapıyoruz. Dijital pazarlama ile farklı ülkelere pazarlama yapılabilir mi ?2021-05-21T11:46:54+03:00

Evet, lâkin Müellif Bilişim yurtdışı reklam servis hizmeti sunmamaktadır.

İnternette bizim ürünümüzü arayan müşteri var mı ?2021-05-21T11:46:40+03:00

Buna büyük olasılıkla “var” şeklinde cevaplıyoruz. İnternette hergün şirketler/kurumlar/insanlar satın alma amaçlı aramalar yapıyorlar.

İnternet ve teknik konularda bir bilgim yok. Şirketimin böyle bir deneyimi de yok. Dijital pazarlamada başarılı olabilir miyiz ?2021-05-21T11:46:28+03:00

Bizim işimizin bir parçası da yeni nesil pazarlama teknikleri konusunda size danışmanlık yapmaktır. Mevcut pazarlamanızı inceleyerek, dijital pazarlamaya dönüştürmek için geliştirmektir. Amaçlarımızdan bir tanesi de müşterilerimizin yeni pazarlama teknikleri ile olan yabancılıklarını gidermektir. Aklınıza bu konuda gelecek her soruyu cevaplamak için hazırız.

Satışını yaptığımız ürünün veya hizmetin internet üzerinden satılabileceğine inanmıyorum. Satılabilir mi ?2021-05-21T11:46:14+03:00

Öncelikle bu soruyu birçok müşterimizin sorduğunu söyleyelim. Yaptığımız dijital pazarlama çalışmasında amacımız sizin bütçenizi har vurup harman savurmadan, sistematik bir düzen içinde satışlarınızı artırmaktır. Bu noktada her türlü ürün veya hizmet internet üzerinden pazarlanabilir. Satış aşamasında ise müşteri ürünü veya numunesini bizzat incelemek isteyebilir. Bu iş akışınızda düzenleme yapılarak gerçekleştirilebilir.

Web Tasarım Çalışmasından Sonra Destek Alabilir Miyim?2021-05-21T11:45:26+03:00

Web tasarım çalışması bittikten sonra en önemli konu sitenizle ilgili destek alabilme konusudur. Çünkü ciddi bir web tasarım ajansı ile çalışmıyorsanız bu konuda gerçekten mağdur olabilirsiniz. Yaşayabileceğiniz başlıca sorunlar; siteniz bir anda kapanabilir, sitenizin yedekleri bir anda silinebilir, siteniz çok yavaş çalışabilir, veri tabanı hatası alabilirsiniz, siteniz hacklenebilir, mailleriniz çalışmayabilir gibi bir çok problemle karşılaşabilirsiniz. Bu noktada istanbul’da ki en iyi web tasarım ajanslarından Müellif Bilişim firması olarak size her problemde hızlıca çözüm bulabiliriz.

Web Hosting ve Domain Hizmeti de Veriyor Musunuz?2021-05-21T11:45:11+03:00

Şirketinizin tüm web tarafındaki ihtiyaçlarınıza tek bir yerden çözüm sunarak domain alımı, takibi, yenilenmesi bunun yanında web sitesi yazılımının sunucularda barındırılması, yedeklenmesi ve güncellenmesi gibi hizmetleri ücretsiz olarak vermekteyiz. Domain ve Hosting fiyatlarını paketlere ekledik, yani paketlerdeki belli bir meblâ bize değil, domain/hosting servis sağlayıcısı firmaya gidiyor, biz sadece sizin yorulmamanız için sizin yerinize işlemi yapıyoruz. (Fatura da sizin adınıza kesiliyor)

Web Sitesi İçeriklerini Siz Hazırlayabilir Misiniz?2021-05-21T11:44:54+03:00

Web sitesi içeriği derken kastettiklerimiz; web sitenizin yazıları, resimleri, fotoğrafları, pdfleri, videoları vs. gibi tüm içeriklerdir.
Bu noktada tüm müşterilerimize önerimiz; eğer web sitenizin yazıları özgün ve seo uyumlu değilse bunları değiştirmelisiniz.
Çünkü web sitenizde bulunan kopya içerik seoya uyumsuz makaleler, Google’da sıralamalarınızı olumsuz yönde etkiler.

İkinci olarak resim ve fotoğraflarınız size özel çekilmiş ve özel grafik çalışmalarıyla canlandırılmış olması gerekir.

Üçüncü olarak ürün veya hizmetinizin tanıtım kataloğu veya pdfsi varsa bunların profesyonel grafik çalışmaları yapılarak hazırlanması gerekir.

İşbu sebeplerden dolayı tamamen özgün ve özel içerik istiyorsanız; Biz bunları sizin yerine yapabiliriz, bunun için görüşme sağlamamız gerekir.

Web Tasarımı Çalışmasına Seo Hizmeti de Dahil Mi?2021-05-21T11:44:39+03:00

Kaliteli ve Google yönergelerine uygun olarak hazırlanmış bir web sitesi, rekabeti yoğun olmayan anahtar kelimelerde Google’da ilk sayfaya gelebilir. Yalnız rekabeti yoğun olan ve rakiplerin Seo çalışması yaptığı kelimeler için aynı şeyi söyleyemeyiz. Bu tarz kelimelerde uzun soluklu bir çalışma yapılması gerekmektedir. Bu noktada da web sitesi hizmeti dışında birde aylık seo danışmanlığı hizmeti almanızı öneririz.

Web Tasarım Çalışmam Nasıl Olmalıdır?2021-05-21T11:41:41+03:00

Kaliteli bir Web sitesi için responsive ve seo uyumlu, ui/ux standartlarına uygun bir tasarım geliştirmek elzemdir.
Tabî surette de ehemmiyetli olan durum bütçeden ibarettir. Bütçe uygunluğunuzu bize bildirdikten sonra sizin için en doğru seçimi yaptırmaya muvaffak olabiliriz. Site yaptık, içeriğini girdik, yaptık, oldu, bitti değil! Asıl iş o sürecin içinde iken doğru tasarımı yapmakta ve kullanıcı deneyimini ön planda tutmaktır. İşbu sebeptende akıl birliği ile web tasarım çalışmanızın nasıl olacağına beraber karar vermek daha mantıklı olacaktır.

Web Tasarım Yapılırken Nasıl Bir Yol izlenir?2021-05-21T11:42:34+03:00

Web tasarım çalışmalarında her zaman müşterilerimize en iyisini sunmak isteriz. Tabi iyi bir çalışma yapmak içinde doğru fikir alış-verişleri yapmak gerekmektedir. Çünkü iyi bir web sitesi çalışmasıyla kötü bir web sitesi çalışması arasında zaman, maliyet, ve kalite farkı vardır. Müellif Bilişim web tasarım şirketi olarak çalışmalarımızı yaparken, belli bir aşama ve sıralamada yaparız. İlk olarak müşterimizin web sitesinden elde etmek istediği talep ve beklentilerini alır, ve ona göre bir çalışma planı hazırlarız. Bu plan doğrultusunda müşterimizin kurumsal renklerine ve sektörüne dikkat eder, uygun olabilecek en iyi tasarımı hazırlar ve tasarımı, müşterimizin onayına sunarız. Tasarım onayı aldıktan sonra, çalışmayı Html, css ve php kodlarına dökerek, cms içerik yönetim paneli entagrasyonu yaparız. Sonrasında ise sizin seçtiğiniz içerikleri (görsel, yazı, video vesaire.) web sitesinize yerleştirip, test sürecini ve tüm seo altyapısını gerçekleştirildikten sonra yayına alırız.

Web Sitesinin Yönetim Paneli Olacak Mı?2021-05-21T11:42:57+03:00

Tüm web sitesi çalışmalarımızda müşterilerimizin sitelerini yönetebileceği cms içerik yönetim panelimiz mevcuttur.

Web Sitem Responsive(Mobil Uyumlu) Olarak Hazırlanacak Mı?2021-05-21T11:43:18+03:00

Mobil uyumlu web tasarım, yani; “responsive tasarım” akıllı cep telefonlarının ve tabletlerin daha yaygın kullanımıyla önem kazandı.
Bu süreçte yaptığımız tüm çalışmalarda “UI ve UX ” standartlarını kullanarak web sitelerini mobilde daha kullanışlı hale getiriyoruz.

Web Sitesi Tasarımı Ne kadar Sürer?2021-05-21T11:43:43+03:00

Standart paket “içerikler hazır ise” aynı gün içinde teslim edilir. İçerikler hazır değil ise 3 iş günü içerisinde teslim edilir.
Kurumsal paket 5-8 gün içinde teslim edilir. (Daha kısa da sürebilir, 8 günü kesinlikle geçmez!)
E-Ticaret paketleri 14 gün içinde teslim edilir.
Meşakkati olduğu ve kusursuz bir tasarım ve kullanışı olması lâzım geldiği için e-ticaret paketleri bizim göz bebeklerimizdir.
Hem müşterilerimizin ekmek kapısı olacağı için hem de firmamızın referansları arasına dahil olacağı için ince eleyip, sık dokuyoruz!
(14 günden kısa da sürebilir. Testleri, kontrolleri, ve diğer durumlar için 14 gün, “tertemiz bir teslimat için” ön gördüğümüz teslim tarihidir.)

Web Tasarımı Yaparken Hangi Teknolojileri Kullanıyorsunuz?2021-05-21T11:44:03+03:00

Son teknolojileri kullanmakla beraber, bunları isim isim sıralamak külfiyet olacaktır.
Gerekli tüm framework’leri kullandığımızı bilmenizi isteriz, kodlama dili olarakta 3 başlıca kodlama dilini kullanmaktayız, bunlar sırası ile şöyledir:
HTML5, CSS, PHP.. Şimdilik bu kadarını vermekle iktifa ediyoruz.

Web Sayfam Google’da Üst Sırada Çıkacak Mı?2021-05-21T11:44:24+03:00

Google arama motorunda iki türlü üst sıralarda çıkabilirsiniz. Bunların birincisi “Google Reklamları”, ikincisi “ SEO” yani arama motoru optimizasyonu ile olmaktadır.

Birinci aşamada oluşturacağımız doğru bir “ Google Ads “ kampanyası ile web siteniz istediğiniz anahtar kelimelerde hızlı bir şekilde üst sıralara çıkarabilir.

İkinci olarak Seo çalışmasıyla da web siteniz Google’da ilk sıraya çıkabilir. Yalnız bunun olması için belli bir çalışmaların yapılması gerekir. Çünkü seo çalışması uzun vadeli ve emek isteyen bir süreçtir. Bu noktada müşterilerimize tavsiyemiz sabırlı olmaları ve bunun için uzun vadeli bir yatırım bütçesi oluşturmalarıdır.

Mükemmel Pazarlama İçin SEO Çalışmanızı Yapalım

Çevrimiçi Büyümenizi Güçlendirelim

Ücretsiz Danışmanlık İçin Bilgi Alın

Bizi Arayın (530) 914-7622