-SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Search Engine Optimization(SEO) “Arama Motoru Optimizasyonu” Nedir?

SEO Optimizasyonu müşterilerinizin sizi ve ürünlerinizi ararken kullandığı anahtar kelimerin geliştirilmesiyle alâkalı bir yapıdır.
Örnek olarak siz X firmasısınız lâkin sattığınız ürünün adı Y ürünü diyelim, sizinle birlikte Y ürününü satan onlarca kurum ve kuruluş olduğunu bilmek lâzım gelir. SEO çalışması sizi rakiplerinizden öne çıkaracak, kullanıcılar Y ürünü yazıp tarayıcıda arattığı vakit sizi ön sayfalara getirecek bir çalışmadır. Kesinlikle bu işi bilen bir firmadan destek almanız lâzım gelir, piyasa’da 3-5 yazı okuyup kendini seo danışmanı olarak lanse eden birçok kurum ve kişi ile sıkça karşılaşıyoruz. İşi bilmedikleri gibi, yanlış yapılan çalışmalar geri dönüşü zor olan hatalı kırık linklere, ulaşılamayan sayfalara yönlendirmeler yapabiliyor, kısa sürede uzun vadeli çözüm ararken çok uzun vadede sadece hataları düzeltmekle uğraşmak zorunda kalacağınızı unutmayın isteriz. Sizlerde daha fazla geçikmeden bizim ile iletişime geçip profesyonel çözümler bulabilirsiniz.
Müellif Bilişim olarak uyguladığımız stratejiyi okumak için yan sütuna bakınız.

SEO Servisleri Slide Görseli 2
 • Sektör Araştırması
  Aynı sektörde rekabet eden site ve anahtar kelimelerin araştırılması.
 • İç Optimizasyon
  Web sitenizin kod ve link yapılarının incelenmesi.
 • Dış Optimizasyon
  Dış SEO(Backlink), diğer sitelerden link alınmasıyla yapılan çalışmalardır.
 • İçerik Yönetimi
  İyi hazırlanmış bir web sitesi kaliteli ve okunacak içeriklerle dolu olmalıdır.
 • Sosyal Medya
  Sosyal medya çalışmaları SEO’yu olumlu yönde etkiler.
 • Marka Bilinci
  Google marka trendlerine çok önem verir ve bilinirlik şarttır.
SEO Servisleri Slide Görseli

Marka stratejisi ile sizi kalabalıklardan sıyırıyoruz!

Plânlı, sürekli ve düzen içinde bir çalışma ile sizi rakiplerinizden koparıyor, aradaki farkı açarak internetin ve sosyal ağın müşteri potansiyeli gücü ile sizi tanıştırıyoruz!

Sistematik bir düzen oturumundan sonra, belirlediğiniz kategori ve anahtar kelimelerde sizi en ön sıralara getirmek için can hıraş bir çalışma içerisine giriyoruz. Haftalık ve aylık olarak sizlere raporlar sunuyor, gelişiminizi beraber takip ediyoruz.

WEB Analizi ile Yerelde Zirve!

Sektörünüz detaylı analiz edildikten sonra Google servislerinin kurulumları ile birlikte artık zirveye taşınmanın vakti geliyor.

İşletmenizin reklamlar sayesinde farklı bir yerde olmasını sağlayabilirsiniz elbette lâkin küçük işletmelerin bütçesi bazen süreklilik için yetersiz kalabiliyor. Reklamlar hedef kitlenizin sınırlı hale getirilmesinde de sorun çıkarabiliyor ve alâkası olmayan insanların reklamınıza tıklayarak size fazladan tıklama başı maliyet külfiyeti getirmiş olabiliyor. Müellif Bilişim olarak SEO konusunda destek olmamız durumunda işletmeniz düzenli raporlar ile işletme amaçlarınıza uygun olarak dijital alanlarda ön plana çıkarılır.

SEO Servisleri

6 başlık altında analizler yapıldıktan sonra süreç optimizasyon ile devam eder. Haftalık ve aylık raporlar sonunda 3 ay sonra başlangıçtan o güne gelinen yol beraber izlenir ve iş çözüme ulaştırılır. Bizimle beraber devam etmek isteyen müşterilerimiz ile de 6 aylık yada yıllık plânlar oluşturulur, iş ortaklığına devam edilir.

BİZİMLE ÇALIŞTIKTAN SONRAKİ 3 AY..

3 AYLIK RAPORUN PAYLAŞIMI İÇİN FİRMADAN İZİN ALINMIŞTIR.

Birlikte Çalışalım

Bize projeniz hakkında daha fazla bilgi verin.

Sağlıklı bir analiz için belirtmeniz gerekenler: Sektörünüz, sektör de takip ettiğiniz firmalar/şirketler,
öne çıkarmak istediğiniz kategori/sayfa veya anahtar kelimeler. Uzun vadeli mi kısa vadeli mi bir planda olduğunuz.
Bu 4 konu başlığı bizim analizimizi kolaylaştıracak ve sizlere ona göre paketler sunacağız.

   İletişim

   İLETİŞİM DETAYLARI

   Kontak

   SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

   Adresimiz

   YERİMİZ

   Bayrampaşa, Orta Mahalle
   Numunebağ Caddesi, Güneşli Sokak
   No:1 Karayel İş Merkezi Kat:1/11C